Dla użytkowników samochodów elektrycznych, którzy cenią

wygodę własnej infrastruktury ładowania pojazdu,

którą zaprojektowano wyłącznie względem ich potrzeb.

Co zyskujesz dzięki własnej stacji ładowania?

Własne stacje ładowania pojazdów elektrycznych na prywatnych posesjach, w garażach i na parkingach to coraz powszechniejszy widok. Oto trzy kluczowe korzyści, których możesz doświadczyć, decydując się na montaż własnej stacji ładowania:

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników stacji ładowania pojazdów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy zwiększyć Twoją wygodę

korzystania z samochodu elektrycznego. Zadzwoń lub napisz – czekamy na Ciebie!

Kontakt
Czym jest usługa z kategorii stacja ładowania pojazdów?

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Bison Energy kierowane są do tych, którzy chcą zwiększyć wygodę dzięki korzystaniu z rozwiązań specjalnie zaprojektowanych pod swoje potrzeby.

Stacje ładowania, które oferujemy, obejmują tak szerokie spektrum parametrów, że trudno nam wyobrazić sobie zapotrzebowanie w tym obszarze, na które nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Realizujemy rozwiązania dla kilku aut, wersje z szybkim ładowaniem, carporty oraz inne urządzenia przeznaczone do wewnątrz i na zewnątrz.

Nasi specjaliści wykonują profesjonalny, estetyczny i bezpieczny montaż stacji ładowania, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

Tylko 5 kroków do własnej stacji ładowania EV
Spotkamy się bezpośrednio na terenie Twojego przyszłego projektu, aby dokonać dokładnych pomiarów i zrozumieć Twoje potrzeby. Potem, nasz zespół projektowy pomoże wybrać odpowiednie elementy, zaprojektować najkorzystniejsze rozwiązanie, przygotować wiarygodne wizualizacje i prognozy.
Szczegółowe aspekty projektu przechodzą do następnego zespołu, który tworzy dokładne kosztorysy, planuje harmonogram realizacji i przygotowuje dla Ciebie propozycję. Otrzymasz ją przez e-mail, ale jeśli preferujesz, możemy spotkać się i omówić ją osobiście w naszym biurze lub u Ciebie.
Po podpisaniu umowy, nasz kierownik zespołu montażowego skontaktuje się z Tobą, aby dogadać termin realizacji. Zazwyczaj montaż kończymy w ciągu dwóch dni roboczych. Potrzebujemy jedynie dostępu do miejsca instalacji. Jeśli cenisz pełną kontrolę, nasi doświadczeni instalatorzy z pozytywnym nastawieniem są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i spełnić Twoje oczekiwania. Miejsce po instalacji jest zwykle bardziej uporządkowane niż przed naszym przybyciem.
Ten etap zaczyna się tuż po zakończeniu montażu – tworzymy dokumentację fotograficzną naszej pracy, co pozwala na dopełnienie dokumentacji projektu i poddanie całości wewnętrznemu audytowi. Dzięki temu mamy pełen obraz zastosowanych rozwiązań, co jest niezwykle pomocne w przypadku ewentualnej modernizacji lub serwisu stacji. Po sporządzeniu wewnętrznej dokumentacji, nasz zespół administracyjny pomoże Ci w formalnym uruchomieniu stacji i ewentualnym rozliczeniu dotacji.
Twoje potrzeby mogą zmieniać się z czasem. Twoja stacja ładowania może wymagać przeglądu. Dzięki profesjonalnej realizacji Twojego projektu przez naszych stałych pracowników i szczegółowej dokumentacji, utrzymanie kontaktu z Tobą w celu ewentualnej modernizacji, przeglądu lub serwisu jest dla nas prawdziwą przyjemnością.

Przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard tego, czego szukasz.
Zadzwoń na numer w menu lub zostaw dane do kontaktu poniżej: