Dla rodzin i firm świadomych tego, że można korzystać z energii cieplnej

bezpieczniej, taniej i mądrzej niż robiono to do tej pory.

Szereg zysków z ogrzewania pompą ciepła

Pompy ciepła to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na efektywne wykorzystanie naturalnych źródeł ciepła. Dzięki specjalistycznemu doborowi, profesjonalnej instalacji i właściwemu uruchomieniu systemu pomp ciepła, zapewnisz sobie komfort termiczny, zminimalizujesz koszty eksploatacyjne oraz zwiększysz efektywność energetyczną budynku. Poznaj trzy kluczowe korzyści:

Chcesz ogrzewać budynek bezpieczniej, taniej i mądrzej?

Oczekujesz bezpieczeństwa i wygody na każdym etapie inwestycji?

Wykonaj pierwszy krok i umów się z naszym doradcą.

Kontakt
Czym jest usługa z kategorii pomp ciepła?

Dobór, instalacja i uruchomienie pompy ciepła oferowane przez Bison Energy kierowane są do tych, którzy chcą zwiększyć komfort termiczny swojego budynku i jego efektywność energetyczną.

System ten składa się z jednostki zewnętrznej, która pobiera ciepło z otoczenia (powietrza lub gruntu) oraz jednostki wewnętrznej, która dostarcza ciepło do budynku, zapewniając przyjemną temperaturę w każdych warunkach. Istnieją także rozwiązania zawierające kompletny system na zewnątrz budynku.

Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają kompleksowość realizacji – od analizy wymagań i możliwości, przez dobór, po instalację i uruchomienie.

Tylko 5 kroków do pompy ciepła
Pierwszy krok to zrozumienie Twoich oczekiwań oraz charakterystyki budynku. Bison Energy odwiedzi Cię, wykonując szczegółową analizę i ocenę. Pozwoli nam to zrozumieć czego oczekujesz, jak korzystasz z ciepła i czego potrzebuje Twój budynek. Zwracamy uwagę na każdy detal, który musi być uwzględniony podczas projektowania systemu pomp ciepła.
Po zrozumieniu Twoich potrzeb oraz warunków lokalnych, przystępujemy do rzetelnego doboru rozwiązania. Nasi wykwalifikowani projektanci przygotują ofertę systemu pomp ciepła, uwzględniając wszystkie dane zebrane podczas oceny lokalnej. Propozycję otrzymasz drogą mailową lub jeśli preferujesz, spotkamy się w naszym biurze lub na miejscu inwestycji, aby omówić szczegóły.
Po akceptacji oferty, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby ustalić dogodny termin montażu. Większość systemów instalujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Potrzebujemy jedynie dostępu do miejsca instalacji. Jeśli lubisz być przy procesie, nasi instalatorzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
Ten etap rozpoczyna się tuż przed zakończeniem montażu – sporządzimy fotodokumentację naszej realizacji, aby dopełnić projekt i przeprowadzić wewnętrzną kontrolę jakości. Zapewnia to materiały niezbędne do przyszłych modernizacji lub serwisowania systemu. Po dokumentacji wewnętrznej nasz zespół administracyjny w razie potrzeby pomoże Ci rozliczyć ewentualne dotacje.
Twoje potrzeby oraz warunki eksploatacji systemu mogą ulec zmianie z czasem. Twoja instalacja może wymagać przeglądu lub modernizacji. Dzięki rzetelnemu wykonaniu projektu przez naszych etatowych pracowników oraz dokładnej dokumentacji, utrzymanie z Tobą kontaktu w celu przeglądu, modernizacji lub serwisu jest dla nas czystą przyjemnością.

Przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard tego, czego szukasz.
Zadzwoń na numer w menu lub zostaw dane do kontaktu poniżej: