Nasze usługi

Fotowoltaika

Prąd ze słońca, czyli systemy oparte o ogniwa fotowoltaiczne, to fundament naszej firmy. Pokazujemy jak produkować darmową energię lokalnie i w sposób przyjazny dla środowiska. Udowadniamy, że własny prąd to rozwiązanie proste i dostępne.

Czytaj więcej

Wdrażamy nowoczesne technologii w gospodarstwach domowych, rolnictwie, małych i średnich przedsiębiorstwach, a także jednostkach samorządu terytorialnego. Realizujemy projekty na dachach, konstrukcjach nadążnych (trackerach) oraz gruncie.

Sprawdź jak działamy.

Stacje ładowania EV

Z nami naładujesz samochód elektryczny lub hybrydowy we własnym domu, pomagamy odpowiednio zaplanować i dobrać stację. Ładuj swój pojazd szybko i bezpiecznie, to idealne uzupełnienie domowej instalacji fotowoltaicznej.

Czytaj więcej

Ładowanie samochodu elektrycznego przez standardowe domowe gniazdo trwa około 12h (zależnie od pojemności baterii). Profesjonalne ładowarki pozwalają nie tylko znacząco skrócić ten czas, ale również zapewnić użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dołącz do grupy naszych klientów, którzy „jadą na słońce”.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z firmami

Jesteś deweloperem, generalnym wykonawcą, elektrykiem, architektem, projektantem lub prowadzisz budowy? Potrzebujesz do współpracy ekspertów od fotowoltaiki? Dobrze trafiłeś. Zrealizujemy instalację zgodnie z projektem, podpowiemy rozwiązania i przygotujemy dokumentację powykonawczą.

Czytaj więcej

Uczestniczymy w projektach budowlanych i termomodernizacyjnych budynków użyteczności publicznej na terenie całego kraju. Przygotowujemy dokumentacje projektowe mikroinstalacji fotowoltaicznych, które niejednokrotnie stają się częściami większych opracowań.

Odezwij się do nas – wspólnie zrealizujemy Twoją instalację.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane - oddzwonimy