Jak działamy

Krok 1. Konsultacja

Zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami, poznamy możliwości techniczne budynku lub działki, a następnie opowiemy jak możesz zacząć korzystać z energii słonecznej.
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i przyjadą na audyt.

Czytaj więcej

Każda instalacja, niezależnie od jej wielkości, wymaga indywidualnej oceny technicznej. Dlatego tak istotny jest wstępny audyt ekspercki w trakcie którego nasi specjaliści dokonają pomiarów obiektu oraz odpowiedzą na Twoje pytania.

Skonsultuj z nami projekt swojego budynku, jego posadowienie, kąt i rodzaj dachu – wyjaśnimy Ci jak zamienić słońce w oszczędności.

Krok 2. Projekt

Na podstawie zrealizowanego audytu lub przesłanych informacji przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Dobór podzespołów, wizualizacja instalacji, prognoza uzysków i kosztorys - to podstawowe elementy oferty.

Czytaj więcej

Jednym z podstawowych elementów profesjonalnej oferty na elektrownię słoneczną jest prognoza uzysków, którą należy oprzeć o takie składowe jak posadowienie i kształt budynku, kąt i azymut, lokalizacja, dobrane podzespoły, symulacja występującego zacienienia.

Do sporządzenia profesjonalnej, indywidualnej i wiarygodnej oferty wraz z pełnym kosztorysem niezbędna jest praca projektowa – wykonamy ją dla Ciebie.

Krok 3. Umowa

Po zapoznaniu się z ofertą i konsultacji z naszymi ekspertami, dowiesz się jak zaprojektowany system może zacząć dla Ciebie pracować.
Nasze wspólne ustalenia staną się podstawą do zawarcia umowy. Wszystkim się zajmiemy.

Czytaj więcej

Przygotowana przez nas umowa będzie dla Ciebie gwarancją, że wszystko jest pod Twoją kontrolą. Jeżeli będziesz chciał skorzystać z dofinansowania lub kredytu – nie ma najmniejszego problemu. Przygotujemy wspólnie niezbędne dokumenty.

Ustalimy terminy i skoordynujemy proces finansowania z realizacją.

Krok 4. Montaż

Nasi wykwalifikowani instalatorzy zrealizują Twój system fotowoltaiczny zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dbając przy tym o wszystkie szczegóły oraz bezpieczeństwo.
Większość montaży odbywa się w ciągu 2-3 dni. Gdy zakończymy przeszkolimy Cię z obsługi instalacji.

Czytaj więcej

System ma pracować niezawodnie przez wiele lat, stąd doświadczenie i kwalifikacje instalatorów odgrywają bardzo ważną rolę w późniejszej eksploatacji.

Nasz zespół posiada certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT), uprawnienia elektryczne, szkolenia z zakresu prac na wysokości, a także odbyte liczne szkolenia u producentów podzespołów.

Krok 5. Zgłoszenie i uruchomienie

Przygotujemy dokumentację zgłoszeniową dla operatora sieci dystrybucyjnej.
Razem zgłosimy Twoją instalację. Bez obaw – wszystkie zrealizowane przez nas mikroinstalacje zostały skutecznie przyłączone.

Czytaj więcej

Realizując z nami inwestycję otrzymujesz kompletną dokumentację powykonawczą oraz zgłoszeniową dla operatora sieci.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami lokalny operator jest zobowiązany dokonać przyłączenia w terminie 30 dni. Wymiana układu rozliczeniowego (licznika energii) na dwukierunkowy odbywa się na koszt zakładu energetycznego. To na podstawie nowego licznika będą dokonywane późniejsze rozliczenia z operatorem sieci.

Krok 6. Energia w Twoim domu

Po wymianie układu pomiarowego uruchomimy Twój system fotowoltaiczny. Otrzymasz dostęp do monitoringu, tak aby móc obserwować pracę własnej elektrowni z dowolnego miejsca na świecie.
Od teraz będziesz korzystał z własnej, słonecznej energii elektrycznej, oszczędzając i dbając o środowisko.

Czytaj więcej

Zdalny monitoring instalacji to nieodłączny element systemu. Podgląd pracy może odbywać się zarówno przez witrynę internetową na komputerach, jak i dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych.

Jeżeli posiadasz w domu dostęp do Internetu to resztą zajmie się nasz zespół. Od teraz będziesz mógł stale obserwować ile energii wygenerował Twój system.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane - oddzwonimy