System na dachu AGORA S.A.

Moc

89.76 [kWp]

Warszawa

20 kw. 2020 | Bison Energy

Wykonaliśmy system o mocy 89,76 kWp na dachu siedziby AGORA S.A. – instalacja składa się z  272 modułów fotowoltaicznych o mocy 330W każdy, konstrukcji balastowej CORAB i optymalizacji pracy SolarEdge. 

W ramach projektu przygotowaliśmy ekspertyzę techniczną dotyczącą balastowania systemu wraz z analizą możliwości budynku pod kątem montażu i wykorzystania przestrzeni dachowej dla potrzeb realizacji inwestycji w elektrownię słoneczną. Na etapie ofertowym dokonaliśmy rozplanowania modułów na dachu obiektu, a dzięki wstępnej wizji lokalnej ustaliliśmy dokładne miejsca montażu infrastruktury technicznej i prowadzenie niezbędnych tras kablowych. Odpowiednia praca projektowa i zebrane informacje pozwoliły na rzetelne opracowanie kosztorysu i pełnej oferty, co przełożyło się na szybką decyzję o realizacji ze strony inwestora.

Dzięki dobrej logistyce i zaangażowaniu naszego zespołu montaż części dachowej został zrealizowany w ciągu zaledwie 3 dni. A kolejny budynek biurowy w Warszawie przeszedł na zieloną energię wprost ze słońca.