Dla rodzin i firm chcących mieć stały dostęp do stabilnego źródła zasilania

wykorzystując samodzielnie wyprodukowaną i zmagazynowaną energię.

Pełnia korzyści ze zmagazynowanej energii

System magazynowania energii elektrycznej to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na optymalne wykorzystanie prądu. Dzięki gromadzeniu energii zapewnisz sobie niezależność od sieci, optymalnie wykorzystasz zasoby i zwiększysz efektywność energetyczną budynku. Poznaj trzy kluczowe korzyści:<br />

Chcesz być niezależny energetycznie? Maksymalnie wykorzystać energię ze słońca?

Szukasz rozwiązania przygotowanego specjalnie dla Ciebie?

Nie trać więcej czasu – znalazłeś rzetelnych inżynierów.

Kontakt
Czym jest usługa z kategorii magazynowanie energii?

Systemy magazynowania energii oferowane przez Bison Energy kierowane są do tych, którzy chcą zmaksymalizować stabilność zasilania w energię elektryczną i korzyści z wlasnej produkcji prądu.

Systemy magazynowania energii składują prąd w swoich bateriach i uwalniają go, gdy instalacja elektryczna potrzebuje dodatkowego zasilania. Może być to tzw. autokonsumpcja, gdy wieczorem zużywamy to, co zmagazynowaliśmy w dzień lub sytuacja, w której brakuje zasilania w sieci elektrycznej, więc my przechodzimy na system awaryjny typu backup.

Nasz zespół ekspertów zapewnia kompleksową realizację projektu – od audytu technicznego przez projektowanie systemu po montaż i serwis.

Tylko 5 kroków do magazynowania energii
Spotkamy się bezpośrednio na terenie planowanej inwestycji, aby przeprowadzić szczegółowe pomiary i zrozumieć Twoje oczekiwania. Następnie nasz zespół projektantów pomoże dobrać odpowiednie komponenty, zaplanować optymalne rozwiązanie, przygotować realistyczne wizualizacje i prognozy.
Szczegóły projektu trafiają do kolejnego zespołu, który wykonuje precyzyjne kosztorysowanie, ustala harmonogram realizacji i przygotowuje dla Ciebie ofertę. Ofertę otrzymasz pocztą elektroniczną, ale jeżeli wolisz, możemy spotkać się i omówić ją osobiście w naszym biurze lub u Ciebie.
Po sfinalizowaniu umowy, nasz kierownik zespołu montażowego skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin montażu. Większość instalacji kończymy w ciągu dwóch dni roboczych. Wystarczy, że udostępnisz nam miejsce na montaż. Jeżeli cenisz sobie pełną kontrolę, to nasi instalatorzy - profesjonaliści z pozytywnym nastawieniem - będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zaspokoić Twoje potrzeby. Miejsce po montażu jest zazwyczaj bardziej uporządkowane niż przed naszym przybyciem.
Ten etap rozpoczyna się już pod koniec montażu – sporządzamy fotodokumentację realizacji, która służy do dopełnienia dokumentacji projektu i poddania całości wewnętrznej kontroli. Dzięki temu mamy dostęp do szczegółowych informacji na temat zastosowanych rozwiązań, co jest niezwykle pomocne podczas modernizacji lub serwisowania instalacji. Po przygotowaniu wewnętrznej dokumentacji, nasz zespół administracyjny pomoże Ci w formalnym uruchomieniu instalacji i ewentualnym rozliczeniu dotacji.
Twoje wymagania mogą ewoluować z czasem. Twoja instalacja może wymagać przeglądu. Dzięki solidnej realizacji Twojego projektu przez naszych stałych pracowników i dokładnej dokumentacji, utrzymanie z Tobą kontaktu w celu ewentualnej modernizacji, przeglądu lub serwisu staje się dla nas czystą przyjemnością.

Przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard tego, czego szukasz.
Zadzwoń na numer w menu lub zostaw dane do kontaktu poniżej: