Fotowoltaika dla WWF

Moc

13.16 [kWp]

Warszawa

20 paź 2019 | Bison Energy

W ramach współpracy z WWF Polska na dachu nowej siedziby fundacji w Warszawie wykonaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 13,16 kWp. System balastowy od CORAB, polskie moduły Selfa oraz optymalizacja pracy na poziomie każdego modułu od SolarEdge to jeden z naszych standardowych wyborów o najwyższej jakości – do takiego zestawienia podzespołów nie musieliśmy przekonywać przedstawicieli fundacji zbyt długo.  Bezpieczeństwo pracy, długoletnie i wiarygodne gwarancje, a także rzetelnie przygotowana dokumentacja wraz z prognozą uzysków utwierdziły tylko inwestorów przekonaniu, że to dobry wybór. Koncepcja wykonania instalacji fotowoltaicznej na dachu nowej siedziby powstała jeszcze na etapie powstawania budynku.

Fundacja WWF na całym świecie przechodzi na zasilanie własnych biur z energii słonecznej – dotychczas udało się to już m.in. w Australii, Belgii, Kamerunie, Republice Środkowoafrykańskiej, Demokratycznej Republice Kongo, Gujanie, Indiach, Włoszech, Kenii, Laos, Nepalu, Niderlandii, Pakistanie, Szwajcarii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wietnamie. A teraz dzięki naszej pracy również w Polsce.

Więcej o solarnych inwestycjach WWF do przeczytania tutaj:

WWF: Twenty WWF offices go solar, with more to come

Cały system dzięki sprawnej organizacji, logistyce i doświadczonej pracy naszego zespołu został zamontowany w ciągu 3 dni.