Dla rodzin i firm, chcących zmniejszyć rachunki za prąd

pozbywając się lub ograniczając potrzebę poboru energii z sieci.

Wyjątkowe korzyści z fotowoltaiki premium

Inwestycja w fotowoltaikę premium to decyzja, która otwiera drzwi do niezależności energetycznej i finansowej. Dzięki najwyższej jakości komponentom i rzetelnym, kompleksowym usługom instalacyjnym, nie tylko oszczędzisz na rachunkach za prąd, ale osiągniesz to na długie lata bez potrzeby ingerencji w system. Poznaj kluczowe korzyści:

Chcesz korzystać z bezpieczniejszej, tańszej i mądrzejszej energii?

Oczekujesz jakości, indywidualnego podejścia i wygody?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

Kontakt
Czym jest usługa z kategorii fotowoltaika premium?

Fotowoltaika premium oferowana przez Bison Energy kierowana jest do tych, którzy chcą obniżyć rachunki za prąd i zwiększyć niezależność od elektrowni.

Instalacja fotowoltaiczna to rozbudowa Twojej instalacji elektrycznej o moduły fotowoltaiczne produkujące prąd stały oraz falownik solarny przetwarzający go w prąd zmienny, z którego można korzystać w budynku.

Nasz zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zapewnia kompleksową realizację projektu – od audytu technicznego przez projektowanie po instalację, serwis i modernizację.

Tylko 5 kroków do fotowoltaiki premium
Spotkamy się na miejscu inwestycji, aby dokonać dokładnych pomiarów z natury oraz szczegółowo określić na czym Ci zależy. Następnie nasi projektanci dobiorą komponenty, zaplanują rozwiązanie, przygotują wizualizacje i obliczą prognozy.
Sporządzony rzetelny projekt trafi w kolejne ręce, aby dokonać dokładnego kosztorysowania, umiejscowić realizację w czasie i przygotować dla Ciebie naszą ofertę. Otrzymasz ją mailem lub jeśli chcesz spotkamy się w tym celu u nas w biurze lub u Ciebie na miejscu inwestycji.
Po podpisaniu umowy nasz brygadzista umówi z Tobą termin montażu. Większość instalacji realizujemy do dwóch dni roboczych. Wystarczy, że udostępnisz nam miejsce. Jeśli natomiast lubisz mieć wszystko pod kontrolą, to nasi instalatorzy to fachowcy z pozytywnym usposobieniem, którzy odpowiedzą na większość Twoich potrzeb. Miejsce montażu po instalacji jest najczęściej czystsze, niż gdy je zastaliśmy.
Ten etap zacznie się już na koniec montażu – wykonamy fotodokumentację naszej realizacji, aby uzupełnić nią projekt i poddać całość wewnętrznej kontroli. W ten sposób zapewniamy sobie materiały, aby na potrzeby modernizacji lub serwisu instalacji mieć pewność co do zastosowanych rozwiązań. Po dokumentacji wewnętrznej nasz zespół administracyjny pomoże Ci formalnie uruchomić instalację oraz (jeśli zajdzie taka potrzeba) rozliczyć dotację.
Twoje potrzeby mogą zmienić się w czasie. Twoja instalacja może wymagać przeglądu. Nasze rzetelne wykonanie etatowymi pracownikami Twojego projektu i szczegółowa dokumentacja projektu sprawiają, że utrzymanie kontaktu z Tobą w celu modernizacji, przeglądu lub serwisu to cała przyjemność po naszej stronie.

Przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard tego, czego szukasz.
Zadzwoń na numer w menu lub zostaw dane do kontaktu poniżej: