Stacje ładowania od Bison Energy

13 cze 2021 | Bison Energy

Z nami naładujesz samochód elektryczny lub hybrydowy we własnym domu lub firmie. Pomagamy odpowiednio zaplanować i dobrać stację oraz jej wyposażenie. Ładuj swój pojazd szybko i bezpiecznie, to idealne uzupełnienie domowej instalacji fotowoltaicznej.

Na rynku istnieje szereg dostępnych rozwiązań do ładowania pojazdów. W Bison Energy pomożemy Ci wybrać to, które będzie najkorzystniejsze. A nasi doświadczeni instalatorzy dokonają montażu, pomiarów i konfiguracji Twojej własnej stacji ładowania EV, tak abyś Ty i Twój pojazd mogli czuć się bezpiecznie.

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem między innymi wysokiej klasy i jakości stacji od polskiego producenta PRE Edward Biel, którego produkty do ładowania pojazdów elektrycznych zarówno prądem przemiennym (AC), jak i stałym (DC) powstają w naszym kraju.

Pracujemy również na urządzeniach od producentów falowników fotowoltaicznych, którzy poszerzają swój asortyment o infrastrukturę dla elektromobilności. Posiadasz już własną elektrownię słoneczną – zapytaj nas o nowe produkty od Fronius, SolarEdge lub SMA Solar.

A może zakupiłeś stację od producenta samochodu i nie wiesz jak ją podłączyć? Również chętnie Ci pomożemy.

Dołącz do naszych Klientów, którzy jeżdżą na energię ze słońca – #jadęnasłońce to ruch, który pozwala wykorzystywać własną zieloną energię do codziennych podróży – zapomnij o tankowaniu paliwa.

Zapraszamy do naszej siedziby, pokażemy Ci jak działa nasza stacja! Podzielimy się słoneczną energią z naszego dachu i opowiemy o zaletach stosowanych przez nas rozwiązań.