Blog

Konferencja: Budownictwo pasywne. Budownictwo zielone.

Wróc do bloga

29 Paź 2015 Tomasz

W dniu 28 października 2015 na zaproszenie Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny byliśmy prelegentami na konferencji: Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone., która odbyła się w trakcie targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Pan Michał Szewczyk w imieniu naszej firmy przedstawił zagadnienie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w budownictwie pasywnym, omawiając m.in. wybrane technologie, dobre praktyki projektowe, a także elementy składowe kompleksowej oferty na instalacje fotowoltaiczne.

Konferencja: Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone. zgromadziła przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, indywidualnych inwestorów pasywnych i zielonych, a także architektów i projektantów funkcjonujących na co dzień w branżach związanych z budownictwem w standardzie pasywnym oraz zielonym.

Wszystkie prezentacje, które się odbyły w trakcie konferencji są dostępne tutaj:
Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone. – Materiały
 

Dziękujemy Panu Bartoszowi Królczykowi Prezesowi Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji. Więcej na temat konferencji można przeczytać tutaj: WIDP – Konferencja 2015.

Ostatnie wpisy

02 04.20
Dlaczego my

Dotacja na fotowoltaikę w Warszawie

Na terenie m.st. Warszawy dostępna jest cykliczna dotacja ze środków Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej. Jeżeli Twoja nieruchomość zlokalizowana jest w […]

13 01.20
Dlaczego my

#Mój prąd – rządowy program wsparcia

Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Aktualny nabór wniosków trwa w trybie ciągłym od […]

Zostaw swoje dane - oddzwonimy