Rozwiązania dla instytucji dołączających do transformacji energetycznej,

oszczędzających energię, zwiększających swoją efektywność energetyczną

i zmniejszających zapotrzebowanie na energię z paliw kopalnych.

Co może zyskać sektor publiczny współpracując z Bison Energy?

Pracujesz w instytucji publicznej? Odpowiadasz za przeprowadzenie projektu w ramach transformacji energetycznej, który ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej Waszego budynku? Poznaj co dodatkowego wniesie we współpracę Bison Energy:

Odmień swoją instytucję z Bison Energy! Skontaktuj się z nami i omów dostępne rozwiązania energetyczne.

Oszczędzaj, zwiększaj efektywność i wspieraj zrównoważony rozwój.

Zadzwoń lub napisz – jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Kontakt
Czym są rozwiązania dla instytucji?

Bison Energy oferuje swoje rozwiązania instytucjom, które realizują projekty z obszaru transformacji energetycznej lub chcą po prostu zwiększych efektywność energetyczną swojego budynku.

Oferta zawiera następujące rozwiązania: instalacje fotowoltaiczne, stacje ładowania, pompy ciepła, projektowanie i dokumentacja małych elektrowni, systemy magazynowania energii i diagnostyka istniejących instalacji fotowoltaicznych.

Nasi rzetelni specjaliści są do usług w zakresie profesjonalnego doradztwa, analiz technicznych i zapotrzebowania, dokumentacji, projektowania, instalacji, serwisu, modernizacji, wsparcia w pozyskaniu dotacji.

Tylko 5 kroków, aby pomóc Ci poprowadzić projekt
Każdy projekt zaczyna się od dokładnej analizy potrzeb i audytu lokalnego, gdzie nasz zespół specjalistów ocenia obiekt pod kątem możliwości wprowadzenia różnych rozwiązań. W oparciu o te dane tworzymy projekt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich wymagań i możliwości.
Po przygotowaniu projektu, nasi eksperci składają ofertę, która zawiera wszystkie kluczowe informacje - szczegółowy kosztorys, harmonogram realizacji i wszystkie kluczowe informacje, które pozwolą Ci podjąć decyzję o realizacji projektu.
Zaraz po otrzymaniu Twojego akceptu, przystępujemy do montażu instalacji. Wszystko jest realizowane przez doświadczony zespół, który zapewnia najwyższą jakość usług, zachowując jednocześnie pełną transparentność procesu.
Po montażu, Bison Energy zajmuje się opracowaniem kompleksowej dokumentacji wewnętrznej oraz pomaga w staraniu się o dotacje na realizację projektu. Dzięki naszej pomocy, proces ten staje się znacznie mniej skomplikowany i bardziej efektywny.
Jako firma odpowiedzialna, Bison Energy nie kończy swojej pracy na etapie montażu. Jesteśmy dostępni do przyszłych przeglądów, modernizacji czy serwisu Twojej instalacji, aby zagwarantować jej długotrwałe i efektywne działanie.

Przekonaj się, jak wygląda najwyższy standard tego, czego szukasz.
Zadzwoń na numer w menu lub zostaw dane do kontaktu poniżej: