Blog

Dotacja na fotowoltaikę w Warszawie

Wróc do bloga

02 Kwi 2020 Tomasz

Na terenie m.st. Warszawy dostępna jest cykliczna dotacja ze środków Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej.

Jeżeli Twoja nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie, nie ogrzewasz jej kotłem lub paleniskiem na paliwo stałe lub olej opałowy to skontaktuj się z nami – pomożemy przygotować wniosek i przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycji.

Dla kogo?

  • osoby fizyczne,
  • firmy,
  • wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe,
  • jednostki samorządu terytorialnego (JST)

Poziom wsparcia?

1500 zł na każy 1 kW mocy systemu – do 15 000 zł

Dla jednostek sektora finansów publicznych, będących gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi – do 80% kosztów realizacji inwestycji.

Kiedy?

Nowy nabór wniosków startuje 01.09.2020 – liczy się kolejność zgłoszeń. Przygotuj się z nami do złożenia dokumentów.

Dzięki wieloletniej współpracy z Urzędem m.st. Warszawy w zakresie inwestycji w Odnawialne Źródła Energii z naszych usług skorzystało już wielu mieszkańców, firm i instytucji publicznych. Od 2014 roku wykonaliśmy kilkaset instalacji słonecznych na terenie Warszawy. Ty też możesz otrzymać nawet 15 000 zł na potrzeby Twojej inwestycji, dofinansowanie przypisane jest do konkretnej lokalizacji, jeśli posiadasz kilka nieruchomości to dla każdej z nich możesz ubiegać się o nową pulę środków.

Sprawdź nasze realizacje.

Skorzystaj z naszego doświadczenia, nie martw się formalnościami. Zajmiemy się tym za Ciebie. Produkuj własny prąd w domu lub firmie i ciesz się własną energią.

Procedurę dofinansowania reguluje uchwała nr XIX/487/2019 Rady m.st. Warszawy z 26.09.2019 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na finansowanie lub dofinansowanie inwestycji na terenie m.st. Warszawy, służących ochronie środowiska i gospodarce wodnej.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Ostatnie wpisy

04 08.20
Related post Autoryzowany partner Q CELLS photo

Autoryzowany partner Q CELLS

Długoletnia współpraca z marką Hanwha Q Cells na rynku polskim zaowocowała dołączeniem Bison Energy do grona firm mających prawo do użytkowania tytułu […]

02 04.20
Related post Dotacja na fotowoltaikę w Warszawie photo

Dotacja na fotowoltaikę w Warszawie

Na terenie m.st. Warszawy dostępna jest cykliczna dotacja ze środków Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej. Jeżeli Twoja nieruchomość zlokalizowana jest w […]

13 01.20
Related post #Mój prąd – rządowy program wsparcia photo

#Mój prąd – rządowy program wsparcia

Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Aktualny nabór wniosków trwa w trybie ciągłym od […]

Zostaw swoje dane - oddzwonimy