bisonenergy.pl / aktualności / Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie

11:35 19 Październik, 2015
Tomasz

Na podstawie zapytania ofertowego nasza firma została wybrana do „zaprojektowania, wykonania robót instalacyjnych oraz dostawy i montażu urządzeń służących do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych opartych na minielektrowni fotowoltaicznej” dla Zakładu Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o.

 

W październiku 2015 zrealizowaliśmy mikroelektrownię składającą się z 20 modułów fotowoltaicznych polskiego producenta SELFA GE S.A. o łącznej mocy 5kW, w instalacji wykorzystaliśmy inwerter niemieckiego producenta SMA (Sunny Tripower 5000TL-20), system montażowy na dach płaski pochodzący od polskiej firmy CORAB Sp. z o.o.

 

 

Oferta swoim zakresem obejmowała również sporządzenie pomiarów i kompletnej dokumentacji powykonawczej, a także koordynację procesu zgłoszenia i przyłączenia mikroinstalacji do sieci dystrybucyjnej.

 

Zgodnie z wymaganiami ofertowymi instalacja została wyposażona w monitoring produkcji energii z instalacji w czasie rzeczywistym, w celu prezentacji danych na stronie internetowej Zamawiającego – link do produkcji będzie wkrótce dostępny tutaj:

 

Monitoring: ZEC Wołomin – 5kW

 

Instalacja systemu przebiegła zgodnie z wytycznymi Zamawiającego, a także ustalonym harmonogramem. Zgłoszenie i przyłączenie mikroinstalacji do sieci dystrybucyjnej jest obecnie w trakcie procedowania.

 


Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es