Misja

Bison Energy – energia drzemie w naturze

Firma Bison Energy powstała, by dostarczać kompleksowe rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii (OZE). Dzięki nowoczesnym technologiom zapewniamy naszym Klientom realne korzyści ekonomiczne, dbając przy tym o środowisko. Każdy nowy projekt traktujemy indywidualnie, sprawdzając czy dana inwestycja spełni oczekiwania i dopasuje się do Państwa potrzeb.

 

W naszych instalacjach wykorzystujemy: fotowoltaikę, turbiny wiatrowe i pompy ciepła. Zawsze jesteśmy w stanie dobrać najefektywniejsze źródło odnawialne do warunków panujących w zadanej lokalizacji.

Nasza Oferta

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Poprzez świadczone usługi wspieramy naszych Klientów na każdym etapie prowadzonej inwestycji. Nasza oferta to nie tylko urządzenia i systemy – inwestując w OZE zyskujesz znacznie więcej:

 

  • korzyści ekonomiczne – niższe rachunki lub ich brak, a także przychody ze sprzedaży energii do sieci
  • ochrona środowiska – korzystając z OZE ograniczasz emisje CO2, przeciwdziałasz globalnemu ociepleniu oraz wnosisz swój wkład w ochronę natury
  • bezpieczeństwo i niezależność – już teraz możesz zabezpieczyć się przed rosnącymi cenami paliw, a nawet całkowicie uniezależnić od dostawców energii
  • wygoda i komfort – nasze rozwiązania są bezobsługowe, a ich eksploatacja nie wymaga zaangażowania ze strony właściciela
  • bezpieczna lokata kapitału – inwestycje w OZE można porównać z lokatą długoterminową lub inwestycją giełdową, z tą różnicą że fundusze pozostają w obrębie Państwa nieruchomości. Przychody i oszczędności z instalacji nie są narażone na spadek wartości akcji, ani na upadłość firm finansowych. Uwzględniając stale rosnące ceny gazu i energii elektrycznej „oprocentowanie lokaty” w postaci instalacji OZE może tylko wzrosnąć, przynosząc Państwu większe od spodziewanych korzyści.
  • technologia jutra – prace nad doskonaleniem sposobów pozyskiwania energii uczyniły z OZE jedną z najszybciej rozwijających się technologii. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie we wzroście dostępności i spadku cen podzespołów, dlatego już dziś można cieszyć się najnowszymi osiągnięciami techniki w swoim domu lub firmie.
  • satysfakcja – nasi klienci są zadowoleni z dobrze zainwestowanych pieniędzy, doceniają korzyści płynące z instalacji OZE, a także z dumą mogą pochwalić się swoją troską o środowisko.

Zespół

Ludzie tworzący Bison Energy to specjaliści różnych branż – inżynierowie, architekci, technicy, doradcy ds. dotacji i finansowania oraz menadżerowie projektów. Jesteśmy dyplomowanymi fachowcami, posiadającymi niezbędne uprawnienia oraz praktykę wielu zrealizowanych zleceń. Wszyscy gramy w jednej drużynie, bo razem możemy osiągnąć więcej.

 

W myśl zasady „każda instalacja jest tak dobra, jak jej najsłabszy element” dajemy Państwu gwarancje niezawodności naszego zespołu.

Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es