bisonenergy.pl / aktualności / Konferencja: Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone.

Konferencja: Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone.

11:50 29 Październik, 2015
Tomasz

W dniu 28 października 2015 na zaproszenie Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny byliśmy prelegentami na konferencji: Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone., która odbyła się w trakcie targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

 

Pan Michał Szewczyk w imieniu naszej firmy przedstawił zagadnienie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w budownictwie pasywnym, omawiając m.in. wybrane technologie, dobre praktyki projektowe, a także elementy składowe kompleksowej oferty na instalacje fotowoltaiczne.

 

Konferencja: Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone. zgromadziła przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, indywidualnych inwestorów pasywnych i zielonych, a także architektów i projektantów funkcjonujących na co dzień w branżach związanych z budownictwem w standardzie pasywnym oraz zielonym.

Wszystkie prezentacje, które się odbyły w trakcie konferencji są dostępne tutaj:
Budownictwo Pasywne. Budownictwo Zielone. – Materiały
 

Dziękujemy Panu Bartoszowi Królczykowi Prezesowi Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji. Więcej na temat konferencji można przeczytać tutaj: WIDP – Konferencja 2015.

 


Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es