bisonenergy.pl / aktualności / IV Warszawski Dzień Energii

IV Warszawski Dzień Energii

21:50 30 Maj, 2017
Tomasz

W niedzielę 28 maja 2017 nasza firma miała okazję uczestniczyć w pikniku plenerowym „IV Warszawski Dzień Energii”. Na terenie „Parku Fontann” Bison Energy Sp. z o.o. zaprezentowała kompletną mikroinstalację  fotowoltaiczną, która przekształcała energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Na naszym stoisku w trakcie rozmów z odwiedzającymi, pracownicy Bison Energy opisywali dokładnie zasady działania domowych systemów fotowoltaicznych, a także opowiadali o możliwościach pozyskania dotacji na takie instalacje ze środków Biura Ochrony Środowiska w Warszawie.

 

Energia generowana przez pokazowy system fotowoltaiczny posłużyła do ładowania samochodów elektrycznych będących również elementami pokazowymi na niedzielnym pikniku. Wśród pojazdów, które skorzystały z naszej energii znalazły się: elektryczny Mercedes klasy B, Renault Twizy oraz Hyundai Ioniq.

 

Więcej na temat tego wydarzenia można przeczytać na stronie organizatora: IV Warszawski Dzień Energii w Multimedialnym Parku Fontann.

 


Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es