bisonenergy.pl / aktualności / Szkolenie z produktów SolarEdge

Szkolenie z produktów SolarEdge

21:13 26 Październik, 2015
Tomasz

W dniu 23 października 2015 uczestniczyliśmy w szkoleniu organizowanym przez firmę PozEnergy Sp. z o.o. oficjalnego dystrybutora produktów SolarEdge w Polsce. SolarEdge to producent inwerterów fotowoltaicznych wyposażonych w technologię współpracującą z urządzeniami do optymalizacji pracy poszczególnych modułów – dzięki temu każdy panel może pracować niezależnie, co prowadzi do maksymalizacji uzysków z całego systemu.

 

Nasza firma miała już okazję uczestniczyć w montażu urządzeń SolarEdge, dzięki czemu na szkoleniu mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę o szczegółowe zagadnienia dotyczące projektowania, instalacji oraz późniejszego monitoringu systemów opartych o urządzenia tej marki.

 

Technologia SolarEdge to odpowiedź na instalacje systemów na skomplikowanych dachach, gdzie istnieje wiele płaszczyzn o różnych nachyleniach, a także występują nieuniknione zacienienia. Rozwiązania te charakteryzują się maksymalnym wykorzystaniem powierzchni dachowej i maksymalizacją uzysków z poszczególnych paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo firma SolarEdge ofertuje pełen monitoring z pracy instalacji – użytkownik może obserwować niezależne parametry każdego z modułów. Dzięki temu można szybko i dokładnie rozpoznać zacienienie lub nieprawidłowo pracujący element systemu. Więcej na temat zasad działania urządzeń SolarEdge można przeczytać tutaj: SolarEdge – Zalety, a wkrótce także na naszym Blogu Eksperckim.

 

Szkolenie zakończyliśmy stosownymi certyfikatami, które potwierdzają naszą znajomość marki, a także umiejętność odpowiedniego projektowania, doboru i montażu produktów z palety SolarEdge.

 


Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es