bisonenergy.pl / aktualności / Odnawialna energia w firmie

Odnawialna energia w firmie

13:23 6 Marzec, 2017
Tomasz

Początek marca pozwolił na realizację pierwszych wiosennych montaży, w Wyszkowie powstała kolejna instalacja oparta o technologię SolarEdge. Tym razem nasza firma zainstalowała 22 moduły SELFA GE.S.A. o łącznej mocy 5,72 kWp wraz z optymalizacją pracy każdego modułu – instalacja została wyposażona w falownik SolarEdge SE5000 oraz system montażowy olsztyńskiej firmy CORAB Sp. z o.o. dedykowany do dachów płaskich. W ramach projektu wykonane zostały pomiary instalacji oraz kompletny monitoring pracy systemu.

 

Technologia SolarEdge została wybrana z uwagi na występujące liczne zacienienia od pobliskich drzew, a także wysokie bezpieczeństwo prac, które pozwala na szybkie i skuteczne obniżenie napięcia na instalacji fotowoltaicznej do wartości bezpiecznej dla personelu serwisowego, sił reagowania oraz budynku; funkcjonalność ta jest szczególnie istotna na obiektach przemysłowych, w których realizowana jest różnego rodzaju produkcja.

 

Instalacja zrealizowana na potrzeby zakładu produkcyjnego będzie służyła do zasilania pompy ciepła oraz linii produkcyjnej.


Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es