bisonenergy.pl / aktualności / Mikroinstalacja dotowana z miasta

Mikroinstalacja dotowana z miasta

11:46 25 Lipiec, 2016
Tomasz

Zrealizowaliśmy kolejną instalację współfinansowaną ze środków Biura Ochrony Środowiska m.st. Warszawy. Montaż systemu został zrealizowany na warszawskim Ursynowie, kompleksowa realizacja inwestycji w instalację fotowoltaiczną obejmowała dokładny audyt, projekt wraz z doborem podzespołów, przygotowanie dokumentacji i pomoc w pozyskaniu dotacji, dostawę i montaż podzespołów, przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej oraz zgłoszeniowej dla operatora sieci dystrybucyjnej.

 

Na budynku zostało zainstalowanych 20 polskich modułów fotowoltaicznych SELFA SV60P.4-260 o łącznej mocy 5,20 [kWp], panele wyprodukowane w Starym Czarnowie obok Szczecina charakteryzują się wysoką wytrzymałością na obciążenia statyczne – aż 800kg/m^2. Trójfazowy inwerter to sprawdzone i niezawodne niemieckie rozwiązanie od firmy SMA – lidera rynku europejskiego. System montażowy do dachówki ceramicznej od olsztyńskiej firmy CORAB Sp. z o.o.. Instalacja została standardowo wyposażona w zabezpieczenia elektryczne zarówno po stronie prądu stałego, jak i zmiennego. Montaż wraz z konfiguracją zdalnego monitoringu uzysków, został zrealizowany w ciągu dwóch słonecznych dni.

 

W kolejnym etapie nasza firma przygotowała zgłoszenie do warszawskiego operatora sieci dystrybucyjnej – RWE Stoen, dokumentacja została przyjęta i zweryfikowana bez zastrzeżeń.


Bison Energy Sp. z o.o.

Trojany 64E, 05-252 Dąbrówka, Poland

NIP: 1251624891  |  KRS: 0000499135

Copyright 2014 Bison Energy

design by sixbox.es